یدک کش سمنان

امدادخودرو آبیک

 امدادخودرو آبیک آماده خدمت رسانی در کل جاده های استان قزوین می باشد
امدادخودرو  آبیک و خودروبر آبیک
 امدادخودرو  آبیک دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.
امداد خودرو آبیک  و خودروبر آبیک با خدماتی همچون: تعمیر در محل , یدک کش آبیک  خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی , یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر , حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر ,سوخت رسانی , تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو , سوخت رسانی , پنچر گیری و … در همه نقاط ایران و پوشش همه استانهای ایران و ساپورت خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی را شامل می شود.
امدادخودرو آبیک

امدادخودرو آبیک

امدادخودرو آبیک  و خودروبر آبیک دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید. امداد خودرو و خودروبر آبیک همیشه در تلاش است به بهترین نحو ممکن خدمات امدادی را به نتیجه برساند که رضایت مشتریان گرامی را بدست آورد. این روزها خیلی کم پیش میاد که کسی بتونه بدون وسیله نقلیه نیازهای خودشو برطرف کنه ,پس طبیعیه که خودرو بدلیل مشغله کاری زیاد و یا نبودن زمان کافی به دلیل عدم تعمیرات و سرویسهای مورد نیاز دچار نقص فنی بشه و در نتیجه خودروی شما در جاده و یا شهر دچار نقص فنی بشه .اینجاست که کلمه امداد خودرو و خودروبر به ذهنتون خطور میکنه .پس اگه به دنباله یک امداد خودرو و خودروبر خوب میگردی کافیه با یکی از شماره های زیر تماس بگیری و مشکل خودرو رو بیان کنی و تیم امدادخودرو آبیک  و خودروبر آبیک نسبت به مشکل خودروی شما تیم امدادی اعزام کنه.
زمانی که کلمه امداد خودرو و خودروبر در کشورمان ایران وجود نداشت مردم در امر خرابی خودرو با مشکلات فراوانی روبرو میشدند ,ولی هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن امداد خودرو و خودروبر این مشکل حل شد . امداد خودرو و خودروبر آبیک با سابقه درخشان 11 ساله در رسته کاری امداد خودرو و خودروبر همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط ایران در تلاش است که مردم عزیز کشورمان از لحاظ نقص فنی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند . امداد خودرو و خودروبر آبیک با داشتن شعبات مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید .امداد خودرو  آبیک و خودروبر آبیک همیشه و همه جا در کنار شماست
امدادخودرو آبیک و خودروبر آبیک دارای یدک کش و خودروبر های هیدرولیکی و ارسال خودرو به تمامی نقاط ایران با بیمه بارنامه معتبر شرکت امداد خودرو و خودروبر آبیک بدون کوچکترین صدمه به خودروی شما و به مقصد رساندن خودرو شما در اسرع وقت .حمل خودروهای صفرکیلومتر , گذر موقت , خودروهای لوکس و گران قیمت, خودروهای وارداتی از جمله کیا , هیوندای , بنز , بی ام و , تویوتا و … به تمامی نقاط ایران توسط امداد خودرو آبیک  و خودروبر آبیک و یدک کش آبیک
انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل آبیک به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می شود.
این گروه مجهز به
 1. خودرو بر کفی آبیک
 2. یدک کش آبیک
 3. کفی خودرو آبیک
 4. خودرو سوار آبیک
 5. خودرو بر مکانیزه آبیک
 6. خودرو بر چرخ گیر آبیک
 7. خودرو بر کفی کش آبیک
 8. خودرو های سواری امداد آبیک
 9. امداد رسانی جاده ای آبیک
 • ارسال مکانیک سیار آبیک
 • جرثقیل خودرو بر آبیک
 • حمل خودرو آبیک
 • خودرو بر بار آبیک
 • سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها
 • تعویض لاستیک
 • باطری به باطری
 • تعویض تسمه
 • تنظیم موتور
 • تعویض لنت
 • تعویض تسمه تایم
امدادخودرو آبیک

امدادخودرو آبیک

امدادخودرو آبیک

حوادثی از قبیل تصادف و یا خرابی ناگهانی خودرو، در هر زمانی و در هر مکانی، ممکن است رخ دهد. در این مواقع، حضور یک امدادخودرو آبیک مجرب می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

شاید برای یک راننده، هیچ چیز بدتر از خرابی ماشین و ماندن در جاده نباشد. سردرگمی در شرایط به وجود آمده برای راننده و سرنشینان خودرو می‌تواند عواقب ناگواری به همراه داشته باشد.

خوشبختانه، امروزه با وجود شرکت‌های مختلف امدادخودرو  آبیک در تمامی شهرها، امکان دریافت خدمات وجود دارد. در صورت خرابی و ماندن در جاده‌‍‌، می‌توان با برقراری تماس تلفنی و یا آنلاین با شرکت‌های امدادخودرو آبیک ، از آن‌ها درخواست کمک کرد.

امدادخودرو آبیک

امدادخودرو آبیک

املاک خیابان مولوی ارومیه

خرید آپارتمان در خیابان دانشکده ارومیه

فروش هتل در ارومیه

املاک سرداران ارومیه

یدک کش ابهر

یدک کش سمنان

وبلاگ یدک کش و امدادخودرو